sebaobrana

účinná sebaobrana !!!  boxer na ruku, paralyzér alebo kaser ?

 

sebaobrana eshop
VSTUP do ESHOPU sebaobrana TU :

 

 

 

 

Viete ako sa účinne a efektívne obrániť pred útokom osoby, zlým psom, alebo pred divou zverou ? Na túto otázku je naozaj ťažká odpoveď, pretože všetko závisí od skutočných reálnych okolností a možností vzniknutej situácie. Môžete improvizovať s tým čo máte a nakoniec aj musíte s tým čo máte práve po ruke, ale ťažko je sa spoliehať na také niečo a prečo si takto vôbec komplikovať život, keď môžete mať vhodný prostriedok na sebaobranu neustále po ruke, hlavne v neočakávaných kritických situáciách. Ak ste na prechádzke v parku, alebo idete cez nebezpečnú oblasť, v ktorej Vám reálne hrozí útok, či prepadnutie, prečo nemať pri sebe vhodné a účinné sebaobranné prostriedky? Kaser, sebaobranný boxer na ruku, slzotvorný sprej, plynová pištoľ, alebo baterka s paralyzérom sú zatiaľ zákonom povolené na vlastnú sebaobranu, sú dosť účinné a efektívne a dokonca niekedy už len samotná prítomnosť tohto sebaobranného prostriedku vo Vašich rukách  môže odvrátiť útok agresívnej osoby. My Vám takéto sebaobranné prostriedky ponúkame v našom eshope. Kliknite hore na tlačítko do ESHOPU sebaobrana a navštívite nás v našom internetovom obchode so sebaobrannými prostriedkami.


boxer na ruku

boxer na ruku
boxer na ruku orol

Ak chcete byť dostatočne pripravený na odrazenie útoku, alebo od samotného napadnutia útočníkom, určite Vám odporúčame kúpu nejakého účinného sebaobranného predmetu, ako je napríklad aj obranný boxer na ruku. Ten je veľmi ľahko prenášateľný, môžete ho kľudne nosiť vo vrecku bundy, alebo vo vačku, kde zaberie len veľmi málo miesta, ale o to však Vám môže byť veľmi nápomocný pri vyriešení problému s Vašim prepadnutím. Boxer je veľmi obávaným sebaobranným prostriedkom, pretože jeho použitie môže priniesť útočníkovi obrovské bolesti a dokonca aj nepríjemné zranenia. Preto je jeho nesmiernou výhodou už len to, že ak ho útočník uvidí vo vašich rukách, zvyčajne radšej zvolí útek a k žiadnemu fyzickému napadnutiu nakoniec ani nemusí prísť. A zadovážiť si ho môžete už po dovŕšení veku 18 rokov a jeho cena je ozaj veľmi nízka k skutočnosti ako Vám môže pomôcť. U nás si ho môžete zakúpiť už od 2,8 eur. Táto sebaobranná pomôcka je vhodnejšia pre mužov, ale kľudne ho môžete objaviť aj v ženskej kabelke.

Z histórie vieme asi toľko, že ho začali používať na začiatku 20.stor. americkí vojaci, keď hľadali predmet, keď dôjde na boj zblízka muž proti mužovi a ktorý môže dokonale ochrániť päsť a zároveň byť nebezpečnou, v tej dobe ešte útočnou pomôckou. Vďaka týmto skutočnostiam sa stal veľmi obávaný a dokonca v niektorých krajinách prezývaný ako tzv. americká päsť. Až postupom času ho začali ľudia používať na sebaobranné účely, aj vďaka jeho neskutočnej sile. Preto je boxer na ruku odporúčaný používať osobám s väčšou fyzickou silou, čiže prevažne mužom, ale samozrejme ho môžu používať aj ženy. Tým však odporúčame menej fyzicky náročné sebaobranné prostriedky, ako napr.,  kaser o ktorom si prečítate v texte nižšie.


kaser

kaser
kaser red pepper 50 ml

Ďalšou skvelou pomôckou na sebaobranu je jednoznačne KASER. Ten môže byť vo forme slzného spreja, alebo gélu, ktorý po použití pôsobí okamžite a pre útočníka je veľmi nepríjemný a útočník je doslova „paralyzovaný“ na niekoľko minút, čo Vám poskytuje dostatočný čas na útek, alebo privolanie si pomoci. Nemusíte sa však obávať, že by zanechal nejaké väčšie následky ujmy na zdraví, avšak s útočníkom netreba mať súcit, pretože sme to my, kto sa bráni. Kaser je veľmi obľúbenou pomôckou na sebaobranu u mužov a takisto aj žien, ktoré ho môžu pohodlne nosiť v kabelke, pretože ponúkame aj kaser v tvare rúžu. Jeho veľká sila spočíva v „pálivosti“, pretože v náplniach sa používa výťažok z kaynského korenia, ktoré veľmi dráždi oči, nos, aj ústa. Jeho použitie je veľmi jednoduché a rýchle, pretože stačí len odistiť bezpečnostný uzáver spreju, namieriť na tvár útočníka a stlačiť. V prípade agresívnej, alebo inak nebezpečnej zveri mierime na „ňufák“. Po následnom použití kasera v prípade sebaobrany, odporúčame okamžite opustiť dané miesto, pretože vietor by mohol sprej odfúknuť až k Vám. Sebaobrana je veľmi dôležitá a nemali by sme sa báť byť pripravený aj preventívne, pretože nikto nemá právo niekoho napadnúť a ak to spraví, mal by byť za to dostatočne potrestaný napr. kaserom ! Odporúčame Vám si po zadovážení takéhoto „slzáku“ nacvičiť použitie tohto spreju len tak v kľude, lebo pri napadnutí už na to akosi nebude čas a aby ste boli naozaj perfektne pripravený na takúto stresujúcu situáciu.

a na záver …

Takže pokiaľ Vám nie je ľahostajná Vaša bezpečnosť, alebo aj bezpečnosť osoby ktorá Vás sprevádza, nezabudnite si zadovážiť vhodnú pomôcku. Peniaze na obstaranie takéhoto prostriedku určite stoja za to lebo Vaše zdravie je prvoradé. Vaša sebaobrana by mala byť účinná a dostačujúca na odvrátenie hroziaceho nebezpečenstva. U nás si zadovážite takéto pomôcky za dobré ceny. Kliknite na červené tlačítko hore e-shop preneste sa do nášho online obchodu a vyberte si u nás to, čo Vám vyhovuje. Vami vybraný produkt Vám doručíme do 24 hod.,

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.