maskáče

Kvalitné a lacné  maskáče  …

maskace
maskáče VSTUP TU :

 

 

 

Už Vás nebaví neustále hľadať na internete lacné a zároveň kvalitné maskáčové oblečenie ? Kvalitné síce nájdete, ale zas nie je zrovna najlacnejšie. Skúste teda u výrobcu maskáčov, ten by predsa mal byť najlacnejší, keďže to je z „prvej ruky“ No a u nás v našom online internetovom obchode nájdete najlacnejšie maskáčové oblečenie na internete. Sme totižto výrobcovia pracovného a maskáčového oblečenia. Takže naša ponuka je jednoduchá a zároveň výstižná : lacné a kvalitné maskáče priamo od výrobcu za naozaj dobrú cenu a s doručením do 24 hodín od potvrdenia objednávky. A že si chcete zadovážiť maskáče, je dobrá alternatíva k bežnému oblečeniu. Maskáčové oblečenie sa v poslednom čase stáva vhodnou voľbou medzi outdoorovým a bežným oblečením., Maskáče sú totižto vhodné nielen do prírody, kempovanie, stanovanie, či na chatu, alebo chalupu a pod., ale je to aj pohodlné oblečenie na rôzne iné aktivity, napr., na prechádzky, len tak na pivo, alebo pri vhodnom zladení tohto odevu, môžu byť maskáče aj elegantné a štýlové, napr., trebárs aj do spoločnosti.

Ešte Vám môžeme ponúknuť aj niečo z doplnkov k tomuto oblečeniu. U nás nájdete rôzne čiapky, šiltovky, kukly, rukavice, ponožky, traky a opasky na nohavice, ale aj lovecké a vreckové nože, mačety a karambity, batohy, vaky, púzdra a ruksaky a iné. Neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky plnej detských, dámskych a pánskych maskáčov a doplnkov k maskáčom.


Dámske maskáčové nohavice : G. Cause vz. WK08279 maskáče

maskace
Maskáče dámske

 

zloženie materiálu : 95% bavlna, 5% elastan
veľkostné číslo : 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
špecifikácia : elastické dámske a dievčenské maskáčové nohavice rifle s mierne pokrčeným vzhľadom, pripomínajú svojím strihovým vzorom a členením na prednom diele vojenské nohavice
bedrová výška pásu
priliehavý a sexi exkluzívny strih
zapínajú sa v prednej časti na zips alebo gombíky
pevný, ale pružný pás s pútkami na opasok
3 predné a 2 zadné vrecká


Pánske maskáčové nohavice LOSHAN jeans wear greige MASKÁČE

maskáče
Maskáče pánske LOSHAN

 

materiálové zloženie a gramáž : 100%, 250g/m2hmotnosť : 1,1 kg
špecifikácia : kvalitné maskáčové bavlnené nohavice vhodné do prírody, pre military športy, na prechádzky, na pivo a pod.
2 zapustené predné velké vrecká
2 nakladané zadné väčšie vrecká s príklopkami
2 veľké nakladané bočné vrecká s príklopkami
pevný pás s pútkami na opasok, ktorý je súčasťou nohavíc
na zmenšenie obvodu spodnej časti nohavíc do kanád, alebo inej vysokej taktickej obuvi slúžia uťahovacie šnúrky

 


Detské maskáčové nohavice ARMY urban – detské maskáče

maskáče
Maskáče detské

 

 

veľkostné číslo detské : 128, 134, 140, 146, 152, 158
materiálové zloženie : 85% Ba, 15% PES
tepelná podšívka : flauš

špecifikácia : detské zateplené maskáčové nohavice podšité flaušovou podšívkou, vhodné na zimné alebo prechodné obdobie, pre deti na vonkajšie aktivity a do prírody
2 zapustené predné vrecká a 2 našité zadné vrecká
pevný pás s pútkami na opasok, ktorý je súčasťou balenia

 


Army shop doplnky :

Okrem maskáčov a maskáčového oblečenia a doplnkov k maskáčom ponúkame na predaj aj lovecké nože, vreckové nože, karambity, motýliky, mačety a sekáče, vrhacie nože a sekery, multifunkčné a univerzálne nože a nožíky. Doplnky pre airsoft a paintball, airsoftové guličky, zbrane expanzné, poplašné, plynové a znehodnotené, zápalky, expanzné strelivo a rôznu zábavnú pyrotechniku, vojenské bedne na muníciu a iné doplnky., Maskovacie siete a camouflage doplnky. Z army optiky máme v ponuke ďalekohľady a puškohľady, kolimátory a lasery. Púzdra na zbrane a zásobníky a pištoľové púzdra. V kategórii sebaobrana ponúkame obranné spreje, kasery a paralyzéry, teleskopické obušky, putá a boxery na ruku a iné vojenské vybavenie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.