army shop nitra

army shop nitra so super cenami ako pre Vás Smile-tpvgames.gif

army shop nitra online
army shop nitra VSTUP TU :

 

 

 

Na našej web stránke army shop nájdete rôzne typy dobrých a kvalitných nožov, ako sú lovecké a vreckové nože, karambity, multifunkčné, vrhacie, dekoračné, univerzálne alebo aj iné mini nože a nožíky, kľúčenky alebo aj mačety, sekáče, kukri, meče, katany, kordy, šable a ktovie čo ešte. U nás si vyberiete zo širokej ponuky v ktorej ponúkame tiež pánske a dámske, ale aj detské maskáče a maskáčové nohavice, bundy, pršiplášte a pončá, ale aj doplnky k oblečeniu a kvalitnú taktickú obuv. Ale aj taktickú výstroj a outdoor vybavenie do lesa mačety, ktoré máme v kratších ale aj v dlhších verziách, vrhacie nože alebo hviezdice, sekáče, multifunkčné nože do prírody alebo survival nože s paracord šnúrou. Produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vydržia aj náročné zaobchádzanie. Náš army shop nitra má v ponuke aj materiál vo výpredaji z vojenských skladov. Niektoré produkty môžu byť používané, ako napr., ihličkové maskáče, maskáčové nohavice a maskáčové bundy, vojenské kanady, expanzné znehodnotené zbrane, samopaly vz.58 alebo guľomety vz.59 vhodné na dekoračné účely. V ponuke máme aj nový nepoužívaný dlhodobo skladovaný vojenský výpredajový materiál ako napr., vojenské spacáky „záklaďácke“ alebo kvalitné dôstojnícke spacáky. Originál maskovacie siete a celty bývalej armády čsľa. Vojenský výpredaj vo veľmi dobrých cenách.


kolimátor/puškohľad tubusový BrOptical 4×33

army shop nitra
Kolimátor BrOptical 4×33

pred montážou sa presvedčte, či zbraň nie je nabitá
pevné zväčšenie : 4x, priemer objektívu : 33 mm
priemer výstupnej pupily (očný reliéf) : 8″, zorné pole : 7°
paralaxa nastavená na 100 yardov
dĺžka : 150 mm, hmotnosť :  350 g
materiál : kov v neodrážajúcom matno čiernom prevedení
špecifikácia : kovový tubusový kolimátor/puškohľad s pevným štvornásobným zväčšením
vyrobený je z jedného kusu a je vhodným darčekom pre milovníkov športovej streľby, alebo pre poľovníkov
namiesto tradičnej mušky a medzery je nitkový kríž, ktorý zvyšuje presnosť zacielenia a je umiestnený v druhej ohniskovej rovine
horizontálna aj vertikálna regulácia nitkového kríža
osvetlenie zámernej osnovy možno zvoliť v červenej alebo zelenej farbe a nastavenie jasu od 0 po 5
viac antireflexných vrstiev zvyšuje priepustnosť svetla
napájanie podsvietenia je zabezpečené jednou gombíkovou batériou typu CR2032 3V, ktorá jesúčasťou balenia


 

spacák vojenský ČSĽA určený pre dôstojníkov armády bývalej ČSLA

army shop
pacák vojenský dôstojnícky ČSĽA

rozmery v rozloženom stave : 200 cm x 75 cm, hmotnosť : 3,8 kg
pre vojakov bývalej armády ČSĽA bol určený tkz. “ záklaďácky “ vojenský spacák vz. 67
špecifikácia : spací vak typu múmia so zipsovým zapínaním v strede prednej strany
zips do polovice prednej dĺžky je zakrytý légou na gombíky
spodná chrbtová časť je vyrobená z nepremokavého materiálu
vo vnútornej strane je vrecko s moskytiérou na ochranu tváre počas spánku
vnútorná izolačná vrstva je podšitá podšívkou
súčasťou je aj hygienická vložka, ktorá sa dá vybrať a oprať
spacák je bez obalu, nakoľko na zbalenie sa používajú našité popruhy
spacák vhodný na kempovanie v prírode, na chatu
spací vak je nový – nepoužívaný, dlhodobo skladovaný vo vojenských skladoch


Maskáčové nohavice pánske LOSHAN army green

army shop
maskáčové nohavice LOSHAN army green

 

materiálové zloženie a gramáž : 100% BA – 265g/m2
číslovanie nohavíc je v anglických mierach v palcoch – 1 palec = 2,54 cm, hmotnosť : cca 950 g
špecifikácia : dizajnovo zaujímavé nohavice s množstvom predných, zadných a bočných vreciek, kovových nitov a plátenným opaskom
v spodnej časti nohavíc je sťahovací lem z gumy, pevný pás a pútka na opasok
sú vhodné na bežné nosenie, ale aj do prírody a na bojové hry a pod.

 


Army shop nitra maloobchod a veľkoobchod ponúka :

Army produkty :

originál vojenské kanady vz 60, maskáče ale aj maskáčové nohavice a bundy, maskáčové tričká a tielka, mikiny, svetre, nátelníky a iné maskáčové oblečenie, ďalej lovecké nože a baterky, čelovky a lampáše, vreckové švajčiarske nožíky, karambity a špeciálne balisong motýliky, mačety a sekáče na mäso, vrhacie nože, hviezdice a sekery, multifunkčné a univerzálne nože a nožíky. Z nožov, ktorý je momentálne najžiadanejší a najvyhľadávanejší na internete a tak aj najpredávanejší karambit máme v cene už od 5,5 eur. Čo je asi najlepšia cena na tento nôž. Pokiaľ ho ešte nepoznáte a nemáte, tak sa spýtajte svojich detí, určite ho poznajú z dobre známej svetovej počítačovej hry CS:GO Nakoniec táto hra ho aj preslávila vo svete. Ešte Vám môžeme ponúknuť doplnky pre taktické hry airsoft a paintball, zbrane poplašné a plynové a expanzné znehodnotené samopaly, zápalky, expanzné strelivo a rôznu zábavnú a inú pyrotechniku, dekoračné ale plne funkčné vojenské bedne na muníciu a iné doplnky., Maskovacie siete a celty ako aj  camouflage doplnky. Z army optiky máme v ponuke ďalekohľady, puškohlady, kolimátory a lasery. Púzdra na dlhé a krátke zbrane, zásobníky a pištoľové podpažné alebo stehené púzdra. V kategórii sebaobrana ponúkame obranné spreje, kasery, kubotany a paralyzéry, baterky s paralyzérom, teleskopické obušky, putá a boxery na ruku a iné vojenské vybavenie.

Outdoor produkty :

outdoorové maskáčové batohy ideálne do prírody a na túry, puzdrá a ruksaky, tašky a vaky, ľadvinky, kapsičky na opasok, poľné tašky a rôznu taktickú výbavu do prírody, kompasy ale aj buzoly na orientovanie sa v teréne, telesné ručné ohrievače a oteplovače, paracord náramky na ruku, magnéziové kresadlá a rôzne zapaľovače a poľné variče, balíčky prežitia v prírode, univerzálne survival karty, či balíčky poslednej záchrany. Ďalej pre dlhší pobyt v prírode a na horách kempové stoly a stoličky, stany, vojenské spacáky vz 67 a samonafukovacie karimatky a pod., ďalej termosky, termofľaše a nerezové poháre a poháriky, tiež šálky, nerezové misky, ešusy a nádoby na varenie pri stanovaní, ako aj prenosné variče a mnohé iné vybavenie do prírody.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.